Strona główna » Dostawa
Woda Plazmowana z certyfikatem Liquidum Divine 5 L

Woda Plazmowana z certyfikatem Liquidum Divine 5 L

195,00 zł
Naturalna woda z rejonu magicznych gór Sowich, uszlachetniona informacyjnie unikalną technologią NanoAqua, wykorzystującą AquaVortex Spinfinity system i zimną plazmę. Konfekcjonowana zgodnie z procedurą certyfikacyjną Liquidum Divine. Inkrustowana energetycznie…
Powrót do Zdrowia
alt

WODA INFORMACYJNA 

www.liquidumdivine.pl

alt

Dostawa

Wysyłka
jest realizowana w dwóch wariantach:
1. Poczta Polska - przedmioty o standardowych wymiarach, paczka do 25 kg.
2. Dowolnym kurierem -przedmioty nadwymiarowe i bardzo ciężkie.
Koszty wysyłki pokrywa ...

Wysyłka odbywa się globalnie i jest realizowana w kilku wariantach:
1. Poczta Polska - przedmioty o standardowych wymiarach nie przekraczające wagi 2 kg z wyjątkiem przesyłki ekonomicznej.
2. Dowolnym kurierem - w tym przedmioty nadwymiarowe i bardzo ciężkie.
Koszty wysyłki pokrywa kupujący. Przy zakupach powyżej 600 zł koszty przesyłki pokrywa sprzedający. (UWAGA dla przesyłek nadwymiarowych wysyłanych kurierem max. kwota rabatu za przesyłkę to 30zł- reszte pokrywa kupujący)

Wysyłka za pobraniem - każdorazowo należy skontaktować się z nami telefonicznie 570 51 03 73 lub email: butik@remedium.us i potwierdzić zamówienie! Można wysłać SMS.

UWAGA
w związku z tym, że przesyłka pocztowa ekonomiczna nie zapewnia potwierdzenia wysłania zamówienia, zrezygnowaliśmy z niej!

Rezygnacja z zamówienia po jego wysłaniu lub nie odebranie przesyłki od kuriera w jakimkolwiek przypadku, skutkuje obciążeniem zamawiającego kosztami przesyłki! W przypadku wcześniejszego opłacenia zamówienia klient otrzyma wpłacona kwotę pomniejszoną o koszty przesyłki! Jeśli otrzymamy decyzję ponownego wysłania odmówionej przesyłki, wysyłka nastąpi w formie "pobrania" kosztów przez nas poniesionych (COD). Prosimy pamiętać, że kurier (dostawca) nie ma obowiązku telefonicznego powiadamiania o przesyłce.


Zwroty
zakupionych towarów są przyjmowane tylko pod warunkiem, że nie były używane, posiadają orginalne opakowanie, są dostarczone w komplecie (wraz z dołączonym osprzętem). Pieniądze za zwrócony towar zostaną wysłane na podane konto lub adres w ciągu 7 dni roboczych. Koszty zwrotów ponosi kupujący.
Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych powstałych podczas transportu bądź rozpatrywane tylko na podstawie protokołu reklamacyjnego spisanego w obecności doręczyciela. Pokrywamy koszty przesyłek wynikłych z błędnej realizacji zamówienia przez nasz sklep.

UWAGA: sprawdź zawartość przesyłki w obecności dostarczającej ją osoby! Zwroty i reklamacje powinny być adresowane na adres:

Punkt Logistyczny Butik Zdrowia ul.Moniuszki 8/101, 58-506 Jelenia Góra

tel. 570 51 03 73
butik@remedium.us


Przejdź do strony głównej